Altınşehir Stor Perde Yıkama

Altınşehir Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama firmamızın iletişim bilgileri ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0212 620 66 74

Cep: 0530 026 47 36

Altınşehir stor perde yıkama firması olarak Altınşehir mahallesinde stor perde ve zebra perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Bu tür perdelerin evde temizlenmesi zordur ancak firmamızda perde temizliği için kullanılan özel makinelerimiz ile bu işi kolaylaştırıyoruz. Altınşehir stor perde yıkama sayesinde perdeleriniz ilk günkü gibi tertemiz olmaktadır ve yıkama esnasında ürünleriniz hiçbir şekilde zarar görmez. Zira bu temizliği yaparken dikkat etmek gerekir. Çünkü hassas yapıları sayesinde zarar görmesi kaçınılmaz olabilir. Fakat temizliği her ne kadar uğraştırıcı olsa da kullanışlı oldukları için son zamanlarda en çok tercih edilen perdelerden biri olmuştur. Evinizin dekorunu süslemek için en önemli ve modern eşyalardan biri haline gelmiştir. Eğer bu tür perdeler kullanıyor ve temizlenmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Altınşehir En İyi Stor Perde Yıkama

Perdelerinizin temizliği konusunda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Perde yıkama sektöründe müşteri memnuniyetine önem veren firmayız. Bununla birlikte geri bildirimleriniz ve tavsiyeleriniz bizim için değerlidir. Stor ve zebra perde temizliğinde kullanılan şampuanları özenle seçiyoruz ve kimyasal kullanmaya dikkat ediyoruz. Stor ve zebra perdeleriniz adresinizden alınıp, temizlendikten sonra teslimatını en kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz. Talebinize göre montajlı veya montajsız olarak 2 seçenekli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere en iyi stor perde temizliğini en iyi şekilde vermeye dikkat ediyoruz. Halı, koltuk, yatak, yorgan ve battaniye yıkama hizmetimizde olduğu gibi stor ve zebra perde temizliğinde de en ince detayı bile önemsiyoruz. Hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

İletişim Bilgilerimiz ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0212 620 66 74

Cep: 0530 026 47 36

Instagram Hesabımız: viva_hali_yikama

Anasayfaya Dönmek İçin: Anasayfa

Anahtar kelimeler: altınşehir stor perde yıkama, stor perde yıkama altınşehir, altinsehir stor perde yikama, stor perde yikama altinsehir

İletişim Formu