Çorlu Koltuk Yıkama

Çorlu Koltuk Yıkama

İletişim Bilgilerimiz ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0282 686 31 80

Cep: 0530 031 75 36

Viva Koltuk Yıkama olarak Çorlu’da koltuk yıkama hizmetini deneyimli personellerimiz ve kaliteli ürünlerimiz ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Firmamız müşteri memnuniyetine önem vererek her zaman sizlere en iyi koltuk yıkama hizmetini hissettirir. 4 aşamadan oluşan çorlu koltuk yıkama hizmetimiz, koltuklarınızın tertemiz görünmesini ve gün içerisinde kuruyup tekrar kullanıma hazır hale gelmesini sağlar. Firmamızın temizlemiş olduğu ürünler garantilidir ve hizmet sonrası ürünleriniz pırıl pırıl olur.

Hangi Tür Koltuklarını Yıkıyoruz?

Viva koltuk yıkama firması her türlü koltuğunuzun temizliğini yapmaktadır. Nubuk, Kadife, Deri, Nubuk, Chester, Avangart, Araç Koltukları gibi. Bunların dışında başka koltuklarınız varsa ve yıkanmasını istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Çorlu Koltuk Yıkama Leke Çıkarma Garantisi

Leke çıkarma işlemi koltuk kumaşına, leke türüne ve daha önceden müdahale edilmemesine bağlıdır. Firmamız koltuktaki lekelerin bir çoğunu çıkarmaktadır. Hassas kumaşlı koltuklarda müdahale sınırlı olduğu için bazı lekeler çıkmayabilir. Bu nedenle kullanışlı koltuk kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Örneğin kadife koltuklarda lekelerin hemen hemen hepsi çıkmaktadır. Tabi silme işlemi yapmanızı yine de önermiyoruz. Koltuğunuza leke bulaştığında hemen bizi aramanızı öneriyoruz.

Koltuk Yıkama Aşamaları
  • Toz Vakumlama Aşaması
  • Islatma Aşaması
  • Fırçalama Aşaması
  • Vakumlama Aşaması

İletişim Bilgilerimiz ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0282 686 31 80

Cep: 0530 031 75 36

Anahtar kelimeler: çorlu koltuk yıkama, koltuk yıkama çorlu, corlu koltuk yikama, koltuk yikama corlu

İletişim Formu