Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama

Halı yıkama firmamızın iletişim bilgileri ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0212 620 66 74

Cep: 0530 026 47 36

Avcılar halı yıkama fabrikası, avcılar semtinde profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir. Firmamız yaygın servis ağıyla en iyi temizliği, en hızlı şekilde yerine getirir. Avcılar da halı yıkama denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan viva halı yıkama fabrikası kalite ve müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkmaktadır. Profesyonel makinelerimiz ve uzman personellere sahip olan firmamızda temizlik hizmeti titiz şekilde yapılmaktadır. Halıların türlerine göre farklı işlemler ve farklı şampuanlar kullanarak halınızın pırıl pırıl olmasını sağlıyoruz. Firmamız aynı zamanda koltuk, yatak, yorgan, battaniye, stor perde gibi ürünlerinizi de titizlikle temizlemektedir.

Avcılar Halı Yıkama Tesisimizde Halılar Nasıl Yıkanıyor?

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar halı yıkama tesisimize getirilen halılar yıkanmadan önce tozdan arındırılması için toz alma makinesinden geçilir. Akabinde otomatik makinemizde halının her yüzeyi temiz olacak şekilde yıkanmaktadır.

Halılarda ki bütün kir ve lekeler temizlendikten sonra halılar sıkma makinesine koyulur ve %95 oranında suyu sıkılır. Hemen ardından kurutulması için halı askılarına asılır.

Halılar bir süre askıda bekleyip kurutulduktan sonra hav alma makinesine alınır. Bu sayede halınızın tekrar canlı görünmesi sağlanır ve tüm bu işlemler bittikten sonra pırıl pırıl olan halılar adresinize teslimat edilmek üzere paketlenir.

Halıları Sık Sık Yıkatmak Gerekir mi?

Avcılar en iyi halı yıkama firması olarak halınızı sık sık yıkatmanızı tavsiye ederiz. Çünkü halılar evlerde en çok kullanılan ve en çok tercih ettiğimiz eşyalardan biri olduğu için yaşam tarzımız haline gelmiştir. Bu nedenle sağlık ve hijyen açısından belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Bu aralıklar kullanım sıklığına bağlı olarak değişmektedir. Halı temizliği yılda en az 2-3 kez yapılmalıdır. Eğer evde küçük çocuk varsa halılar daha sık temizlenmelidir. Tabi bu temizliği yaparken kullanılan makineler, şampuanların kalitesi de oldukça önemlidir. Yanlış şampuan tercihi sağlık açısından sorun yaratabilir. Bu nedenle mutlaka halı temizliğinde profesyonel firma tercihi sizin için doğru seçim olacaktır.

Avcılar Halı Yıkama Hangi Tür Halıların Temizliğinde Uzman?

Avcılar garantili halı yıkama firması olarak bizler halı yıkama konusunda profesyonel bir firmayız. Her türlü halının temizliğinde uzman personellerimiz ile birlikte hizmet bölgelerimizde kaliteli hizmet sunuyoruz. Firmamız hizmet verdiği bölgelerde öncü firmaların arasında olarak ve aynı zamanda en çok tavsiye alan firmalardan biridir. Tesisimize helen halılar türlerine göre ayrıldıktan türlerine göre farklı yıkama yöntemleri uygular. Firmamız; makine halısı, jel halı, yün halı, step halı, shaggy halı, ipek halı, simli halı, el dokuma halı, özel tasarım halılar gibi tüm halı türlerini pırıl pırıl olacak şekilde temizlemektedir. Halı Yıkama hizmetimizden faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0212 620 66 74

Cep: 0530 026 47 36

Diğer Hizmetlerimiz: Avcılar Koltuk YıkamaAvcılar Stor Perde YıkamaAvcılar Yorgan ve Battaniye Yıkama

Instagram Adresimiz: https://www.instagram.com/viva_hali_yikama

Anahtar kelimeler: avcılar halı yıkama, avcilar hali yikama, halı yıkama avcılar, hali yikama avcilar
İletişim Formu