Gürpınar Halı Yıkama

Gürpınar Halı Yıkama

Halı yıkama firmamızın iletişim bilgileri ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0212 620 66 74

Cep: 0530 026 47 36

Gürpınar halı yıkama fabrikası olarak hizmet ve servis güzergahımız olan, gürpınar mahallesine halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halılarınız otomatik makinelerimiz ile %100 müşteri memnuniyeti olacak şekilde garantili temizlenmektedir. Çünkü müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Bu amaçla halı yıkama sektörüne başladığımız günden itibaren tarafımıza göndermiş olduğunuz geri bildirim ve tavsiyeleriniz bize güç vermektedir. Bununla birlikte kendimizi sürekli geliştirmeyi ve her zaman en kaliteli hizmeti vermeyi devam ettiriyoruz.

Firmamız gürpınar halı yıkama denildiği zaman akla gelen firmalardan biri haline gelmiştir. Çünkü bu başarımızın sırrı müşterilerimize hissettirdiğimiz kalite ve güvenden kaynaklıdır. Halı yıkama sektöründe hedeflerimizi daha da yukarıya taşımak için servis ağımızı da genişleterek daha çok kişiye hizmet vermek istiyoruz. Halılarınızı bir defa değil sürekli yıkamak isteriz. Ayrıca firmamızın sunmuş olduğu hizmet sadece halı yıkama ile sınırlı değil. Bunun dışında koltuk yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, yorgan ve battaniye yıkama gibi hizmetleri de vermekteyiz.

Gürpınar Halı Yıkama Tesisimizde Halılar Nasıl Yıkanıyor?

Gürpınar Halı Yıkama

Halı yıkama firmasına halı teslim ederek yıkanmasını talep eden her müşterinin ürünlerinin nasıl yıkandığını hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Eskiden halı yıkama zor ve daha zahmetli bir işti. Fakat modern çağla birlikte günümüzde halı yıkama işinin zorluğu azda olsa azaltılmıştır. Teknolojinin gelişmesiyle halı yıkama için makineler üretildi. İlk etapta bu makineler manuel olsa da artık günümüzde otomatik makinelerin çıkmasıyla en üst seviyelere çıktı. Viva halı yıkama fabrikası olarak halılarınızı tam otomatik makinelerde derinlemesine temizliyoruz. Bu yıkama aşamalarından biraz bahsedecek olursak:

Gürpınar halı yıkama fabrikamıza gelen halılar ilk olarak türlerine göre ayrılıp tozlarının temizlenmesi için toz alma makinesinden geçirilir ve böylelikle halıdaki tozların yıkama sırasında halıya yapışması engellenir.

Daha sonra halıyı yıkama işlemi başlar. Tam otomatik makinede halıların bütün yüzeyi pırıl pırıl olacak şekilde titizlikle temizlenip ve durulanır.

Yıkanan halılar tek tek sıkma makinesinin sayesinde sıkılır. %95 oranında sudan arındırılan halılar askılara asılarak kurutulması için bekletilir.

Halılar kuruduktan sonra hav alma makinesinde geçirilir ve hemen ardından kalite kontrol ve paketleme işlemleri yapılır. Böylelikle halı yıkama için yapılması gereken bütün işlemler tamamlanmış olur. Müsait olduğunuz gün ve saatler içerisinde teslimatı gerçekleşir.

Halıları Sık Sık Yıkatmak Gerekir mi?

Gürpınar en iyi halı yıkaması olarak halınızı sık sık yıkatmanızı tavsiye ederiz. Halılar en çok kullandığımız eşyalardan biri olup hayatımızla iç içedir. Sürekli temas halinde olduğumuz halıları kullanım sıklığına bağlı olmakla birlikte yılda 2-3 defa yıkanması gerekir. Eğer evde yaşayan çocuk varsa bu sayı artabilir. Uzun süre kullanılıp ama temiz görünen halılar aslında temiz görünmüş sayılmazlar. Çünkü halıda oluşan bakteri ve mikroplar gözle görünmediği için uzun süre kullanımlarda sağlığımız için tehlikelidir. Bu bakterilerin bertaraf edilmesi için doğru yöntem ve ürünleri kullanarak temizliğinin etkili yapılması gerekir. Bizler halı yıkama konusunda uzman ekipten oluşuyoruz ve gürpınar halı yıkama denildiği zaman bu hizmetin kalitesini hissettirecek firmalardan biri oluyoruz.

Gürpınar Halı Yıkama Hangi Tür Halıların Temizliğinde Uzman?

Gürpınar garantili halı yıkama firması her türlü halınızın temizliğinde uzman ve bilgili personellere sahiptir. Halı türü fark etmeksizin hizmet vermeye devam ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0212 620 66 74

Cep: 0530 026 47 36

Diğer Hizmetlerimiz: Gürpınar Koltuk YıkamaGürpınar Stor Perde YıkamaGürpınar Yorgan ve Battaniye Yıkama

Instagram Adresimiz: https://www.instagram.com/viva_hali_yikama

Anahtar kelimeler: gürpınar halı yıkama, gurpinar hali yikama, halı yıkama gürpınar, hali yikama gurpinar
İletişim Formu