Gürpınar Koltuk Yıkama

Gürpınar Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama firmamızın iletişim bilgileri ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0212 620 66 74

Cep: 0530 026 47 36

Gürpınar koltuk yıkama olarak, gürpınar mahallesinde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Koltuk yıkama hizmetimizde, koltuklarınızı emiş gücü yüksek makinemizle yıkıyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve kaliteli şampuanlar kullanıyoruz. İşlemlerimizin ardından koltuğun yüzeyinde ki kirler temizlenmektedir. Böylelikle bir çok aşamadan oluşan koltuk yıkama temizliği tamamlanmış olur. Koltuk türüne göre leke çıkarma uygulaması yapılmaktadır. Ürünlerimiz bir çok lekede başarılıdır ancak, bu başarıyı sağlamak için koltuk türünün de önemi vardır. Her koltuk türünde leke çıkmayabilir bu konuda bizi arayıp bilgi almanız gerekecek.

Gürpınar Koltuk Yıkama Leke Çıkarma Garantisi

Yukarıda da söylediğimiz gibi, koltukta lekelerin çıkması için leke türünün ve koltuk türünün nasıl olduğunu bize bildirmeniz gerekebilir. Şunu da belirtmek istiyoruz. Eğer koltuğunuza leke bulaştığında, silme işlemiyle müdahale etmenizi önermiyoruz. Yapacağınız bu işlem lekenin daha zor veya hiç çıkmamasına neden olacaktır. Bu nedenle hiç müdahale etmeden bizi aramanızı öneriyoruz.

Gürpınar’da Hangi Tür Koltukları Yıkıyoruz?

Her tür koltuğu yıkıyoruz. Kadife, Nubuk, Deri, Araç Koltuğu, Chester, Avangart gibi tüm koltuklar için profesyonel hizmet veriyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayınız.

Koltuk Yıkama Hangi Aşamalardan Oluşuyor?

  • Toz varsa Kuru Vakumlama Aşaması
  • Islatma Aşaması
  • Fırçalama Aşaması
  • Vakumlama Aşaması

İletişim Bilgilerimiz ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0212 620 66 74

Cep: 0530 026 47 36

Instagram Hesabımız: viva_hali_yikama

Anasayfaya Dönmek İçin: Anasayfa

Anahtar kelimeler: gürpınar koltuk yıkama, koltuk yıkama gürpınar, koltuk yikama gurpinar, gurpinar koltuk yikama

İletişim Formu