Yakuplu Halı Yıkama

Yakuplu Halı Yıkama

Halı yıkama firmamızın iletişim bilgileri ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0212 620 66 74

Cep: 0530 026 47 36

Yakuplu halı yıkama fabrikası olarak yakuplu mahallesine halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halılarınız fabrikamızda tam otomatik makinemizde derinlemesine temizlenmektedir. Tercih ettiğimiz makineler kaliteli ürünlerden oluşmaktadır ve halınıza hiçbir şekilde zarar vermez ve pırıl pırıl temizlenmesini sağlamaktadır. Firmamızın vermiş olduğu bu halı yıkama hizmeti garantili olmakla birlikte, geri bildirimleriniz ve tavsiyeleriniz bizim için önemlidir. İstanbul’da kalite anlamında halı yıkama hizmetinde öncü firmaların arasındayız. Bu hedefimizi daha da yukarıya taşımak için halı yıkama servis ağımızı sürekli genişletiyoruz. Halınızın ilk günkü parlaklığına kavuşmasını isterseniz halı yıkama beylikdüzü firması olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Yakuplu Halı Yıkama Tesisimizde Halılar Nasıl Yıkanıyor?

Yakuplu Halı Yıkama

Yakuplu halı yıkama tesisimize gelen halılar ilk olarak türlerine göre ayrılmaktadır. Çünkü her türlü halının temizlik yöntemleri ve kullanılması gereken şampuanlar farklıdır.

Halı yıkama işlemine başlamadan önce halıları toz alma makinemizden tozlardan arındırılması için geçiriyoruz. Halılar temiz görünse bile bu işlemi yapıyoruz. Bu işlemi yapmamızın sebebi halılarda ki tozların yıkama aşamasında halıya yapışmasını engellemektir.

Tozlardan arındırılmış halılar tam otomatik halı yıkama makinemizde her yüzeyi temizlenecek şekilde yıkanmaktadır. Bu şekilde yıkanıp durulanan halılar sıkma makinemizde de sıkıldıktan sonra halı askılarına asılmaktadır.

Halılar bir süre askılarda kurutulması için beklenilir akabinde havların temizlenmesi için hav alma makinesine alınır. Son aşama olarak halınız teslimat edilmek üzere paketlenir. Böylelikle halı yıkama hizmeti tamamlanmış olur.

Halıları Sık Sık Yıkatmak Gerekir mi?

Yakuplu en iyi halı yıkama firması olarak halılarınız mikrop ve bakterilerden arındırılması için sık sık yıkatmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü halılar evlerde kullanılan ve evlerin dekorunu süsleyen eşyalarımızdan biridir. Hayatımızda iç içe olan ve temas halinde bulunduğumuz halıları sık sık temizletmek gerekiyor. Kullanım sırasında halılarda oluşan bakteri ve mikroplar sağlığımızı da olumsuz yönde etkilemektedir. Sağlık ve hijyen açısından sorun yaşamamak için halınızın doğru ve emin ellerde yıkanması sizin için en iyi tercih olacaktır. Halı yıkama yılda 2-3 defa yapılmalıdır fakat evde küçük çocuğunuz varsa bu sayı biraz daha artabilir.

Yakuplu Halı Yıkama Hangi Tür Halıların Temizliğinde Uzman?

Yakuplu garantili halı yıkama firması olarak her türlü halınızın temizliğinde profesyonel hizmet vermekteyiz. Firmamız halı temizliğinde uzman personellere sahiptir. Makine halısı, nepal halı, shaggy halı, yün halı, ipek halı, el dokuma halısı, step halı, jel halı başta olmak üzere aklınıza gelen her türlü halının temizliğinde garantili hizmet veriyoruz.

İletişim Bilgilerimiz ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0212 620 66 74

Cep: 0530 026 47 36

Diğer Hizmetlerimiz: Yakuplu Koltuk YıkamaYakuplu Stor Perde Yıkama

Instagram Adresimiz: https://www.instagram.com/viva_hali_yikama

Anahtar kelimeler: yakuplu halı yıkama, halı yıkama yakuplu, yakuplu hali yikama, hali yikama yakuplu
İletişim Formu