Altınşehir Halı Yıkama

Altınşehir Halı Yıkama

Halı yıkama firmamızın iletişim bilgileri ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0212 620 66 74

Cep: 0530 026 47 36

Altınşehir halı yıkama fabrikası olarak altınşehir mahallesine profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halılarınız tam otomatik halı yıkama makinesinde titizlikle ve garantili şekilde yıkanmaktadır. Bu işe başladığımız andan itibaren firmamızın vermiş olduğu halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama, yorgan ve battaniye yıkama hizmetleri sonrasında ürünlerinizi pırıl pırıl olması için çalışıyoruz. Amacımız her müşterimizin memnun olmasını sağlamak ve bu doğrultuda tavsiyeleriniz bizim için önemlidir. Ayrıca tarafımıza gönderdiğiniz geri bildirimleri de önemsiyoruz.

Altınşehir halı yıkama denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biriyiz. Kalite ve güven anlamında öncü firmalardan biri haline gelmeyi başardık. Hedeflerimizi ve potansiyel müşterilerimizi daha da arttırmak ve yukarıya taşımak için kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Altınşehir Halı Yıkama Tesisimizde Halılar Nasıl Yıkanıyor?

Altınşehir Halı Yıkama

Altınşehir halı yıkama firması olarak halısını yıkatmak isteyen her müşterilerimiz halılarının nasıl yıkandığını bilmek en doğal hakkı olduğunu düşünüyoruz. Modern çağın getirdiği teknoloji ile halı yıkama temizliğinde ilerleme meydana gelmiştir. Halı yıkama yöntemlerini eski çağ ile kıyasladığımız zaman bu yeniliği çok rahat görebilmekteyiz. Eskiden yerde yıkanan halılar günümüzde tam otomatik halı yıkama makinelerinde daha hızlı ve daha temiz olacak şekilde yıkanmaktadır. Halınızın nasıl temizlendiği hakkında sizi bilgilendirelim.

Fabrikamıza ücretsiz servis imkanı ile getirilen halılar ilk olarak türlerine göre ayrılarak toz alma makinesinden geçirilir. Hemen ardından tam otomatik halı yıkama makinesinde, halınızın dokusuna zarar vermeden yıkama işlemi başlatılır. Makinede ki fırçalar halının her yüzeyinde gezerek bütün yüzeyleri derinlemesine temizlenmiş olur. Bu şekilde halının hem yıkanması hemde durulanması sağlanmış olur.

Daha sonra sıkma makinesine alınır ve halıdaki bütün su bu yöntemle sıkılmış olur. Halının tamamen kuruması için halı askılarına asılır ve bir süre bu askılarda bekletilir. Yıkanıp kuruyan halılar hav alma makinesinden geçirilir. Böylelikle tüm işlemler tamamlanmış olur. Son aşama olarak paketlemesi yapılır ve müsait olduğunuz gün ve saatlerde teslimat yapılması sağlanır.

Halıları Sık Sık Yıkatmak Gerekir mi?

Altınşehir halı yıkama firması olarak halılarınızı sık sık yıkatmanızı öneriyoruz. Çünkü halılar çok sık kullandığımız ve temas halinde olduğumuz eşyalardan biridir. Kullanım sıklığına bağlı olmakla birlikte halıda hızla bakteri ve mikroplar oluşabilmektedir. Halıların mikroptan arındırılması için doğru yöntem ve şampuanlarla yılda 2-3 defa yıkatılması sağlığımız açısından önemlidir. Evde çocuk olması durumunda bu sayı biraz daha artabilir. Halınızı uzman kişilere bırakarak kaliteli hizmet almış olursunuz. Unutmayın ki ucuz şampuanlar ve yanlış yöntemlerle yıkanan halılar halıya zarar verebilir.

Altınşehir Halı Yıkama Hangi Tür Halıların Temizliğinde Uzman?

Altınşehir garantili halı yıkama fabrikası deneyimli personelleri ile birlikte her türlü halı temizliğinin nasıl yapılması gerektiğine hakimdir ve bunun da bilincindedir. Başta makine halısı, yün halı, nepal halı, step halı, ipek halı, jel halı, özel tasarım halı, el dokuma halısı gibi tüm halı türlerinin temizliğini yapmaktadır. Altınşehir halı yıkama hizmet bölgelerimizden bir tanesidir. Siz değerli müşterilerimize tek sefer değil sürekli hizmet vermek isteriz. Bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0212 620 66 74

Cep: 0530 026 47 36

Diğer Hizmetlerimiz: Altınşehir Koltuk YıkamaAltınşehir Stor Perde YıkamaAltınşehir Yorgan ve Battaniye Yıkama

Instagram Adresimiz: https://www.instagram.com/viva_hali_yikama

Anahtar kelimeler: altınşehir halı yıkama, altinsehir hali yikama, halı yıkama altınşehir, hali yikama altinsehir
İletişim Formu