Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama

Halı yıkama firmamızın iletişim bilgileri ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0212 620 66 74

Cep: 0530 026 47 36

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası olarak hizmet bölgelerimizden biri olan büyükçekmece semtine hizmet veriyoruz. Firmamızın sunmuş olduğu halı yıkama hizmeti garantilidir ve hizmet sonrasında müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli amacımızdır. Yıkama sonrasında halılarınız pırıl pırıl olduğunda hizmetimizin kalitesini fark edecekseniz. Geri bildirimleriniz, tavsiyeleriniz ve memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Sizlere halı yıkama hizmetini tek sefer değil, daima vermek isteriz. Bizleri diğerlerinden ayıran en önemli özelliğimiz olan kaliteli hizmetimiz bizi bugünlere kadar getirdi.

Sürekli büyüyen firmamızın, ücretsiz servis ağı da eş zamanlı büyümektedir. Daha çok insana ulaşarak herkesin halısını yıkamak istiyoruz. Büyükçekmece halı yıkama denildiği zaman akla gelen öncü firmalardan bir tanesiyiz. Siz değerli müşterimiz sayesinde bugünlere gelebilmenin gururunu taşıyoruz. Firmamızın vermiş olduğu hizmet sadece halı yıkama ile sınırlı değil. Koltuk yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, yorgan ve battaniye yıkama gibi diğer hizmetlerimiz de mevcut. Bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Büyükçekmece Halı Yıkama Tesisimizde Halılar Nasıl Yıkanıyor?

Büyükçekmece Halı Yıkama

Günümüzde halı temizliği artık eski usul yöntemlerle yapılmıyor ve yapılmaması gerekiyor. Eskiden halı temizliği çok fazla zaman alan ve daha çok yorucu bir işti. Teknolojinin gelişmesiyle günümüzde artık bu zorlukların üstesinden geleceğimiz makineleri ortaya çıkardılar. Böylelikle halı yıkama biraz daha kolaylaştı. Sizleri halınızın nasıl yıkandığı konusunda bilgilendirelim.

Büyükçekmece halı yıkama tesisimize gelen halılar ilk olarak türlerine göre ayrıldıktan sonra tozlarından arındırılmak üzere toz alma makinesinden geçirilir.

Hemen ardından tam otomatik halı yıkama makinesinde yıkanır ve durulanır. Yıkama esnasında da lekelere müdahale edilir.

Daha sonra sıkma makinesinde bir kaç dakika boyuna suyundan arındırılması için sıkma işlemi yapılır. %95 oranında suyu sıkılan halılar bir miktar nemli kalır.

Halıların tamamen kuruması için halı askılarına asılır ve bir süre bu askılarda bekletilir.

Halılar kuruduktan sonra ise hav alma makinesinin yardımıyla halı havlarının temizlenmesi sağlanır. Böylelikle tüm aşamalar sonuçlanmış olur.

Son olarak halınızı müsait olduğunuz gün ve saatlerde teslimat edilmesi üzere paketlenmesi yapılır.

Halıları Sık Sık Yıkatmak Gerekir mi?

Halıları sık sık yıkatmak kullanım sıklığına bağlı olarak değişmektedir. Büyükçekmece en iyi halı yıkama firması olarak yılda 2-3 defa yıkanmasını önerebiliriz. Evde yaşayan çocuk olması durumunda bu sayı artabilir. Çünkü evlerin dekorunu süsleyen ve sürekli kullandığımız halılarda hızla bakteri ve mikroplar oluşmaktadır. Sağlık ve hijyen olarak sorun yaşamamak için halı temizliğinin doğru yapılması oldukça önemlidir. Bizden aldığınız hizmet ile halınızı emin ellere bırakmış olursunuz. Halınıza zarar vermeyen şampuanları tercih ediyoruz. Yanlış ve ucuz şampuan kullanımı halınıza zarar verebilir ve bu nedenle dikkat etmeniz gerekir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Hangi Tür Halıların Temizliğinde Uzman?

Büyükçekmece garantili halı yıkama firması olarak başta makine halısı, yün halı, ipek halı, step halı, shaggy halı, nepal halı, jel halı, el dokuma halı, özel tasarım olmak üzere her türlü halının temizliğini yapmaktayız. Büyükçekmece halı yıkama denildiğinde uzman personellerden oluşan bir ekibiz. Halınızın türü ne olursa olsun firmamızın garantisi altında yıkanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0212 620 66 74

Cep: 0530 026 47 36

Diğer Hizmetlerimiz: Büyükçekmece Koltuk YıkamaBüyükçekmece Stor Perde YıkamaBüyükçekmece Yorgan ve Battaniye Yıkama

Instagram Adresimiz: https://www.instagram.com/viva_hali_yikama

Anahtar kelimeler: büyükçekmece halı yıkama, buyukcekmece hali yikama, halı yıkama büyükçekmece, hali yikama buyukcekmece
İletişim Formu