Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama

Halı yıkama firmamızın iletişim bilgileri ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0212 620 66 74

Cep: 0530 026 47 36

Bahçeşehir halı yıkama firması olarak hizmet güzergahımız olan Başakşehir semtinin bahçeşehir mahallesinde üstün kaliteli halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Halılarınız tam otomatik makinemizde garantili şekilde yıkanmaktadır. Firmamızın vermiş olduğu bu hizmet garantilidir. Yıkama sonrasında halılarınız pırıl pırıl olmaktadır. Bu doğrultuda bize göndermiş olduğunuz geri bildirimlerinizi değerlendiriyoruz ve tavsiyelerinizi de önemsiyoruz. Bizleri halı yıkama konusunda diğerlerinden ayıran bu özelliklerimiz bahçeşehir bölgesinde öncü firmalardan biri haline getirmiştir. Hedeflerimizi daha da yukarıya taşımak ve müşteri potansiyelimizi daha da arttırarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Bahçeşehir halı yıkama denildiğinde ilk akla gelen firmamız halı yıkama dışında, koltuk yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, yorgan ve battaniye yıkama gibi hizmetleri de bulunmaktadır. Her türlü ürünlerinizin temizliğinde kendimize güveniyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz size bir telefon kadar yakınız.

Bahçeşehir Halı Yıkama Tesisimizde Halılar Nasıl Yıkanıyor?

Bahçeşehir Halı Yıkama

Müşteriler halılarının nasıl yıkandığını bilmesi en doğal hakkıdır. Modern çağda olduğumuz bu dönemde halı yıkama temizliği hızla ilerleme kat etmiştir. Eskiden halı yıkama çok daha zor ve zahmetli bir işti. Şimdi artık otomatik halı yıkama makinelerin çıkmasıyla bu iş biraz daha kolaylaştı. Sizlere fabrikamızda halılarınızın nasıl temizlendiği konusunda bilgilendirme yapalım.

Bahçeşehir halı yıkama fabrikamıza gelen halılar ilk önce toz alma makinesinden geçiriliyor. Çünkü yıkama esnasında halıdaki tozların yapışması engellemek gerekiyor. Böylelikle bu işlem tamamlandıktan sonra tam otomatik halı yıkama makinesinde türlerine göre ayrılan halılar yıkanmaya başlar.

Halılar yıkanıp ve durulandıktan sonra sıkma makinesine alınarak suyu sıkılmış olur. Sıkma makinesinden çıkan halılar çok az nemli kalır, nemin kurumasını sağlamak için de halı askılarına asılır.

Halı askılarında bir süre bekletilip kurutulan halılar, havlarının temizlenmesi için hav alma makinesinden geçirilir.

Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra ise halıları teslimat edilmek üzere paketleme işlemi kalıyor. Böylelikle halı yıkama hizmetimiz tamamlanmış oluyor.

Halıları Sık Sık Yıkatmak Gerekir mi?

Bahçeşehir en iyi halı yıkama firması olarak halılarınızın en çok kullandığınız değerli eşyalardan biri olduğunu düşündüğümüz zaman, halı da her türlü bakteri ve mikroplar hızla oluşacağı için sık sık yıkatmanızı tavsiye ederiz. Bu nedenle sürekli temas halinde bulunduğumuz halıları yılda 2-3 defa yıkanması sağlık ve hijyen olarak doğru tercih olacaktır. Evde küçük çocuk olması durumunda bu sayı daha da artabilmektedir. Bu yıkamanın doğru yapılması gerekmektedir. Bu yüzden emin ellere bırakarak kaliteli hizmet almış olursunuz. Çünkü halı yıkama konusunda deneyimi olmayan kişiler halınızı yıpratabilir. Yanlış ve ucuz şampuan kullanımı kesinlikle halınıza yarardan çok zarar vermektedir.

Bahçeşehir Halı Yıkama Hangi Tür Halıların Temizliğinde Uzman?

Bahçeşehir garantili halı yıkama firması olarak halı yıkama konusunda deneyimli ve uzman bir ekipten oluşuyoruz. Her türlü halınızın temizliğinin nasıl yapılması gerektiğinin bilincindeyiz ve profesyonel hizmet veriyoruz. Aklınıza gelebilecek her türlü halının temizliğini viva halı yıkama fabrikası olarak bahçeşehir bölgesinde yerine getiriyoruz. Bu halı türlerinden biraz bahsedecek olursak. Makine halısı, yün halı, shaggy halı, nepal halı, step halı, ipek halı, jel halı, el dokuma halı, özel tasarım halı gibi bir çok türden oluşmaktadır. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0212 620 66 74

Cep: 0530 026 47 36

Diğer Hizmetlerimiz: Bahçeşehir Koltuk YıkamaBahçeşehir Stor Perde YıkamaBahçeşehir Stor Perde Yıkama

Instagram Adresimiz: https://www.instagram.com/viva_hali_yikama

Anahtar kelimeler: bahçeşehir halı yıkama, halı yıkama bahçeşehir, bahcesehir hali yikama, hali yikama bahcesehir
İletişim Formu