Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama firmamızın iletişim bilgileri ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0212 620 66 74

Cep: 0530 026 47 36

Beylikdüzü koltuk yıkama olarak beylikdüzü semtinde koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Evinizde veya ofisinizde verilecek olan bu hizmetimizle koltuklarınız tertemiz olacak ve gün içerisinde kuruyup kullanıma hazır hale gelecektir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız koltuklarınıza uygun en kaliteli ürünleri kullanarak zarar vermeden temizleme hizmetini sunar. 4 aşamadan oluşan beylikdüzü koltuk yıkama hizmetimiz garantilidir ve hizmet sonrası memnuniyetle sonuçlanır.

Hangi Tür Koltukları Yıkıyoruz?

Koltuk türüne göre farklı şampuan karışımı hazırlıyoruz. Her türlü koltuğunuzun temizliğini türü fark etmeksizin gerçekleştirmekteyiz. Kadife, nubuk, deri, chester, avangart, araç koltukları gibi talepler doğrultusunda her tür koltuğunuzun temizliğini yapıyoruz. Bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Beylikdüzü Koltuk Yıkama Leke Çıkarma Garantisi

Koltuktaki lekelerin çıkması koltuğun kumaşı ve lekenin türüyle alakalı bir durumdur. Lekelerin bir çoğunu çıkartabilecek güçlü leke sökücüler kullanıyoruz. Bizden hizmet almadan önce lekelere müdahale etmenizi önermiyoruz. Çünkü yapacağınız herhangi bir yanlış işlem lekenin çıkmasını zorlaştırabilir. Bu nedenle eğer koltuğunuzda leke varsa direkt bizi aramanızı öneriyoruz.

Koltuk Yıkama Aşamaları

  • Toz Vakumlama Aşaması
  • Islatma Aşaması
  • Fırçalama Aşaması
  • Vakumlama Aşaması

İletişim Bilgilerimiz ( Numaraların üzerine tıklayıp arayabilirsiniz. )

Sabit: 0212 620 66 74

Cep: 0530 026 47 36

Instagram Hesabımız: viva_hali_yikama

Anasayfaya Dönmek İçin: Anasayfa

Anahtar kelimeler: beylikdüzü koltuk yıkama, koltuk yıkama beylikdüzü, beylikduzu koltuk yikama, koltuk yikama beylikduzu

İletişim Formu